Yükleniyor...

Kilitli Odalar Oyunları Kullanıcı Sözleşmesi

Bu sözleşme Kilitliodalar tarafından hazırlanan oyun alanı içinde, rezervasyon yapan müşteriler (Bundan sonra Oyuncular diye anılacaktır) arasında, oyun ile ilgili oyun süresi boyunca uyulması gereken kurallar ve oyun alanında bulunan eşyaların ve oyun alanının kullanım şartlarını ve koşullarını kapsar. Kilitliodalar‘ın gerektiğinde sözleşme maddelerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Şartlar ve Koşullar

1) Kilitliodalar, bir oyun alanında 60 dakika kapalı kalacağınız bir oyundur. Bu süre sonunda oyun tamamlanmamış olsa bile oyun biter. Oyun esnasında tuvalet, yemek içmek vb. temel ihtiyaçlarınızı karşılayabilme imkanınız yoktur.

2) Oyun tüm oyuncular oyun alanına girdiği an başlar. Oyun sırasında dışarıdan herhangi bir kimse oyun alanına giremez.

3) Oyuncular herhangi bir sebepten dolayı oyunu sonlandırabilirler. Fakat daha sonra yeniden devam edemezler ve oyun sonlandırılmış olur. Oyun ücreti Oyunculardan alınır.

4) Oyun alanı içindeki herhangi bir eşyaya verilecek maddi zarardan Oyuncular sorumludur. Kilitliodalar'ın bu durumda ücret talep etme hakkı bulunmaktadır.

5) Oyun alanı içinde yer alan uyarılara Oyuncular uymak zorundadır. Aksi durumda oluşacak zararlardan Kilitliodalar sorumlu değildir.

6) Oyun ücreti www.kilitliodalar.com web adresinde belirtilmiştir. Kilitliodalar'ın ücrette değişiklik yapma hakkı saklıdır.

7) 16 yaş altı Oyuncular sadece ebeveynleriyle oyuna katılabilir.

8) Kilitliodalar oyunu Hamileler, Kalp, Panik Atak, Klostrofobi vb. rahatsızlığı olan kişiler için uygun olmayabilir. Bu kişilerin oyuna katılmaları kendi inisiyatiflerindedir. Oyuncuların etkinlik sırasında bu sebeplerden dolayı rahatsızlanmaları ya da zarar görmelerinden Kilitliodalar sorumlu tutulamaz.

9) Oyuna katılmak için önceden rezervasyon yapılması gerekmektedir.Oyuncular www.kilitliodalar.com internet sitesi üzerinden veya 312 428 0033 numaralı telefonu arayarak rezervasyon yapabilirler.

10) Kilitliodalar önceden haber vermek şartıyla etkinlik saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

11) Kilitliodalar, oyun başladıktan sonra herhangi bir zamanda oyunu bitirme hakkında sahiptir.

12) Oyunun yanlış tasarlanmasından dolayı oyunun gidişatındaki etkileyen durumlarda, elektrik kesintisi durumlarında ve oyunun bitirilmesini gerektirecek benzeri durumlarda oyunculardan ücret talep edilmeyecektir.

13) Kilitliodalar'ın Hizmet Sözleşmesinde her hangi bir zamanda her türlü değişiklik yapma hakkı saklıdır.

14) Rezervasyonda istenilen bilgilerin doğru ve eksiksiz olarak doldurulması zorunludur.Aksi durumda Kilitliodalar'ın rezervasyonu iptal edilebilme hakkı saklıdır.

15) Oyuncular rezervasyon saatinden 5 dk önce oyun alanında bulunmak zorundadır.Daha erken gelen Oyuncular oyun alanına 5 dk kalana kadar alınmayacaktır.

16) Oyuncular oyun sonrası 5 dk içinde oyun alanını terk etmek zorundadırlar.

17) Oyun alanı içinde görüntü almak kesinlikle yasaktır.Aksi durumda oyuna müdahale edilip oyun sonlandırılacaktır.

İŞ BU SÖZLEŞME OYUNA KATILAN OYUNCULAR TARAFINDAN KABUL EDİLMİŞ SAYILIR.

KİLİTLİODALAR